mechanik, budowniczy, spawacz, mechatronik od zaraz

Job Expired

Dla naszego niemieckiego partnera poszukujemy obecnie osób na następujące stanowiska:

BUDOWNICZY OSZALOWANIA

(doświadczenie w budowie szalunku lub wykształcenie cieśla/stolarz)

MECHANIK SAMOCHODÓW CIĘŻAROWYCH

MECHANIK MASZYN ROLNICZYCH

MECHANIK SAMOCHODOWY

MECHANIK BUDOWLANY

MECHANIK PRZEMYSŁOWY

SPAWACZ WIG STAL SZLACHETNA ALUMINIUM

MECHATRONIK SAMOCHODOWY

BUDOWNICZY PRZEWODÓW RUROWYCH

Zakres obowiązków:

podany zostanie na rozmowie kwalifikacyjnej

Wymagania:

znajomość języka niemieckiego  na poziomie komunikatywnym lub dobrym (jeśli praca jest w teamie 1 osoba musi znać niemiecki)

prawo jazdy kat. B i własny samochód – warunek konieczny (dla pracy w teamie  1 samochód wystarczy)

wykształcenie kierunkowe, min. zawodowe

potwierdzenie kwalifikacji i/bądź  ukończenia szkoły

doświadczenie na danym stanowisku

Oferujemy:

zatrudnienie bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy w oparciu o umowę pracę na czas nieokreślony

ubezpieczenie społeczne

atrakcyjne wynagrodzenie 10,50 – 12,50 euro za godzinę w zależności od zawodu  + diety 30-45 euro (wypłacane codziennie)

możliwość rozwoju zawodowego

wyposażenie ochronne i ubranie ochronne

różne miejscowości

Zapraszamy do kontaktu. Kontakt wyłącznie telefoniczny:: 513 747 780

More Information

  • Ta oferta pracy wygasła!
Wysyłaj mi mailem takie oferty pracy
Showing 1–0 of 0 jobs
Podziel się
Contact Us