Recykling, pracownik fizyczny Belgia 26 wyświetleń

Job Expired

Agencja Zatrudnienia Derksen Polska Sp. z o. o (numer certyfikatu 4042) dla swojego Klienta – firmy z Belgii- poszukuje osób do pracy na stanowisku:

Pracownik fizyczny

Miejsce pracy: Belgia, Lommel

Start pracy: wrzesień 2019

Twoje obowiązki:

-recykling kabli- cięcie, rozbijanie i wrzucenie kabli do maszyny

-segregacja elementów metalowych

Oferujemy:

– polska umowa zlecenie, stawka 12€ brutto/godz.

– stałe godziny pracy- 40 godz./tydz.,

– terminowe wypłaty miesięczne

– zakwaterowanie (odpłatnie) i samochód służbowy lub zwrot kosztów dojazdu zgodnie z obowiązującym ryczałtem (dla osób korzystających z własnego samochodu)

Wymagania:

– znajomość języka angielskiego min. poziom A2

– prawo jazdy kat. B

– chęć do nawiązania dłuższej współpracy

Aplikuj już dziś p.rzepka@derksen-polska.pl lub +48 517 491 707.

W swojej aplikacji proszę umieścić klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnych i przyszłych procesów rekrutacyjnych, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)”. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

  • Ta oferta pracy wygasła!
Wysyłaj mi mailem takie oferty pracy
Showing 1–0 of 0 jobs
Informacje o firmie
Contact Us